Navigácia

Obsah

Ivanovský kotlík 2019

V sobotu 24.8.2019 sa u nás uskutočnil ďalší ročník súťaže vo varení gulášu "Ivanovský kotlík 2019".
1. miesto získali Ivanovské hasičky, 2.miesto obsadili Hasiči Kálnica a 3.mieste Mlsné jazýčky z Trenčína.
Na peknom 4. mieste sa umiestnili: Považan Ivanovce, AS Team Adamovské Kochanovce, Jednota dôchodcov Ivanovce, Melčický chalani, Poľovníci a Švagrovci s netradičným rybacím gulášom.
Veľké ďakujem vyslovujeme aj nasledujúcim sponzorom , ktorí prispeli hodnotnými cenami do našej súťaže : ERES PROPERTY Trenčín , JUMAS Trade Nové Mesto n./Váhom, Pyroservis Melčice-Lieskové, Kvetinárstvo Peter Vacula Melčice-Lieskové ,Autoservis Jakub Nové Mesto n./Váhom , Považská odpadová spoločnosť Marius Pedersen Trenčín, Hodinárstvo Vláhová Jasněna Ivanovce-Richard Michalčík, Sklenárstvo Martin Ondrejička , PD Melčíce-Lieskové, TOP Servis Trenčín, PRESCOT betónové a stavebné systémy- Stanislav Kukuča
Veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí pomohli s prípravou súťaže, no najmä členkám a členom nášho DHZ , ktorí aj napriek nepriaznivému počasiu vo večerných hodinách spolu s hudobnom skupinou z Novej Bošáce „Kto má čas“ a nášho diskdžokeja Petra Struhára spríjemňovali posedenie pri dobrom gulášiku, vynikajúcej cigánskej pečienke od Jožka Denka . Tiež ďakujem Vladimírovi Fabianovi za prípravu gulášika pre obec a samozrejme všetkým súťažiacim družstvám aj Vám milí spoluobčania a návštevníci , že ste prišli podporiť našu akciu a ochutnať, čo Vaši priatelia a kamarátia pripravili. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.
M.Hládeková, starostka