Poďakovanie

ďakujemePoďakovanie

Milí spoluobčania,

dovoľte mi poďakovať našim spoluobčiankam dobrovoľníčkam Dianke Mižialkovej, Gabriele  Jánošíkovej, Gabike Gajdošíkovej, Elenke Ondrejičkovej, Jarke Jamborovej, Ľubke Michalčíkovej ,p. učiteľkám  Kristinke Ondráškovej,  pani Alene Žilkovej  za ich ochotu a čas venovaný na šitie  ochranných rúšok pre našich seniorov a zároveň poďakovať členkám a členom nášho hasičského  zboru za ich roznesenie našim seniorom nad 65 rokov, ako aj za  pomoc s nákupmi pre nich.

K dispozícií máme ďalších  250 ks jednorazových rúšok, ktoré sme dostali a ktoré je potrebné zošiť .Rúška sú postrihané. Preto chcem poprosiť ak nám môžete pomôcť budeme veľmi  vďační, aby sme ich mohli poskytnúť našim ďalším seniorom a tým, ktorí ich budú potrebovať, ako aj za každé rúško vami ušité. Gumičky, nite, ako aj látku poskytneme.

Ďalej pre našich seniorov, ktorí potrebujú nakúpiť  stále platí ponuka nákupov a je tu ponuka od nášho spoluobčana urobiť nákup aj v N.M.n.V., kde pracuje. V prípade záujmu stačí zavolať na obecný úrad.

Ďakujem Vám všetkým, ktorí pomáhate svojim susedom, priateľom, či už s nákupom, alebo darovaním rúška a pod., a že dôsledne  dodržiavate všetky nariadenia na zabránenie šírenia ochorenia.

Veľké ďakujem v  mene našej obce posielame všetkým lekárom, sestričkám, zdravotnému personálu, všetkým záchranným zložkách za ich prácu v tak zložitých podmienkach. Prajeme veľa fyzických a duševných síl a  hlavne nech sú všetci zdraví.

Rovnako prajem všetkým Vám pokoj, čo najviac pohody, aj keď viem, že to v rodinách, kde sú školáci si to vyžaduje veľa trpezlivosti pri plnení ich školských úloh, vymyslieť, ako tráviť voľný čas, navariť a pod. Všetko sa dá zvládnuť, len nech je zdravie a to všetkým nám z úprimného srdca prajem a ďakujem.

Mária Hládeková ,starostka

Vytvorené: 3. 4. 2020