DHZ Ivanovce - 2% zo svojich daní

Vážení občania a priatelia hasičov, aj tento rok vás chceme osloviť zo žiadosťou o pomoc pri skvalitnení dobrovoľnej činnosti nášho DHZ Ivanovce prostredníctvom darovania 2% dane. Zákon Vám umožňuje darovať 2% daní z príjmov neziskovej organizácii. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech našich spoluobčanov a taktiež pre rozvoj práce s mládežou. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%.
Ak sa rozhodnete darovať DHZ Ivanovce 2% zo svojich daní, tlačivo si môžete vyzdvihnúť na Obecnom úrade v Ivanovciach alebo vytlačiť z webovej stránky obce. Tlačivo Vám môžeme preposlať aj v elektronickej forme, treba napísať na mail: mjondrej@gmail.com a požiadať o tlačivo.
Za všetky príspevky Vám veľmi pekne ďakujeme .

Príloha

Vytvorené: 17. 2. 2020