10.ročník súťaže hasičských družstiev v požiarnom útoku o Putovný pohár združenia „ Cezhraničnej akčnej siete obecných hasičských zborov pod Kykulou „

10.ročník  súťaže hasičských družstiev v požiarnom útoku o Putovný pohár združenia „ Cezhraničnej akčnej siete obecných hasičských zborov pod Kykulou „

Dňa 4.9.2021 sa v našej obci uskutočnil 10.ročník  súťaže hasičských družstiev v požiarnom útoku o Putovný pohár združenia „ Cezhraničnej akčnej siete obecných hasičských zborov pod Kykulou „. Súťaže sa zúčastnili hasičské zbory z obce Drietoma, Chocholnej -Velčíc , Adamovských Kochanoviec, Melčíc-Lieskového a Ivanoviec . V súťaží chýbal hasičský zbor zo Starého Hrozenkova pre pandemické opatrenia. Starosta  SDH Starý Hrozenkov pán Jaroslav Bartek priniesol putovný pohár, ktorý získal ich zbor v poslednej súťaží. Súťaž prebiehala vo veľmi príjemnej atmosfére za pekného počasia a veľmi vyrovnaných výkonov. Putovný pohár získalo domáce družstvo. Zároveň si DHZ Ivanovce pripomenul aj 95.výročie založenia DHZ v obci. Pri tejto príležitosti im starostka obce Bc. Mária Hládeková odovzdala pamätnú stuhu s poďakovaním za ich činnosť, ako aj s odkazom pre budúce generácie. Jozefovi Denkovi bola odovzdaná pamätná medaila za ochotu pri príprave občerstvenia a vynikajúcej „cigánskej“ pri všetkých akciách (najlepší kuchár DHZ) .Chcem veľmi pekne poďakovať všetkým hasičským družstvám za účasť na tejto súťaží . Veľká vďaka patrí domácim hasičom za prípravu, ako aj perfektné zvládnutie celej súťaže.

Bc. Mária Hládeková ,starostka

Dátum vloženia: 9. 9. 2021 9:05