logo
logo

Milovníci tanca a pohybu

 

Milovníci tanca a pohybu !

Dňa 22.04.2017 – v sobotu o 18.00 hod sa začína prvá lekcia spoločenských tancov v telocvični Základnej školy Melčice – Lieskové pod vedením niekoľko násobného majstra Slovenskej republiky Róberta Pavlíka. V tanečnej škole sa naučíte základné kroky tancov ako waltz, viedenský valčík, tango, guiskstep, cha cha, rumbu a jive. Kurz bude trvať 10 krát po dvoch lekciách.

Milovníci tanca, pohybu sa môžu ešte prihlásiť na kurz spoločenského tanca ešte v sobotu o 18,00 hod. v telocvični ZŠ Melčice – Lieskové.

Pre viac informácií môžete navštíviť facebookovu stránku RT dance school alebo zavolať

na tel. číslo 0903 206 751.

Teším sa na nových priateľov tanca.  Róbert Pavlík.

 

par-tanec

 

Ochrana pred požiarmi

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne upozorňuje občanov v súvislosti so zabezpečením ochrany lesov pred požiarmi a prevenciou proti vzniku požiarov v prírodnom prostredí na dodržiavanie povinností, ktoré im vyplývajú zo zákona o ochrane pred požiarmi a to najmä na zákaz vypaľovať porasty bylín, kríkov a stromov a zakladať oheň v priestoroch alebo na miestach, kde môže dôjsť k jeho rozšíreniu. Za porušenie uvedených povinností môže byť fyzickej osobe uložená pokuta vo výške 331,- €. Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne ďalej žiada občanov, aby bez meškania ohlásili na telefónnych číslach 150 alebo 112 každý požiar spozorovaný v prírodnom prostredí a tak napomohli rýchlejšej lokalizácii a likvidácii požiaru.

Nové telefónne čísla

Zdravotné stredisko Melčice - Lieskové, pani MUDr. Orechovská, oznamuje občanom, že z dôvodu poruchy telefonickej linky ju v prípade potreby kontaktujte na nových telefónnych linkách:

 

0904 830 801

 

0911 046 479